training calendar

COURSE/WORKSHOP
331 - Machine Learning on Big Data
DESCRIPTION
“Büyük Veriden Yapay Öğrenme", veri toplama yöntemlerinden model değerlendirmelerine kadar, tüm Veri Bilimi adımlarını kapsayan 3 günlük bir eğitim programıdır. Program, Büyük Veriyi matematiksel veri yapılarına dönüştürme, regresyon, sınıflandırma ve tavsiye sistemi modellerini dağıtık mimarilerde öğrenme algoritmaları, bu algoritmaları Apache Mahout ve Apache Spark üzerinde gerçekleştirme, model değerlendirme adımlarını içerir.
LOCATION/DATE
Istanbul,
February 21, 2018
FEE
$1.250
COURSE/WORKSHOP
211 - Big Data Essentials
DESCRIPTION
"Big Data Essentials" is a 3-days course covering storing, processing, and learning from Big Data, as well as the breadth of the open source Big Data technology: from the core infrastructures to the ecosystem tools for collecting, analyzing, and mining of Big Data.
LOCATION/DATE
Istanbul,
March 21, 2018
FEE
$1.250
COURSE/WORKSHOP
401 - Big Data for Business Executives
DESCRIPTION
“Big Data for Business Executives” eğitimi, yeni dijital çağda büyük veri devriminin dinamiklerini kavramak ve kaçınılmaz dijital dönüşüm süreçlerinde proaktif şekilde liderlik üstlenmek isteyen profesyoneller için hazırlanmıştır.
LOCATION/DATE
Istanbul,
April 11, 2018
FEE
$500
COURSE/WORKSHOP
101 - Fundamentals of Business Analytics
DESCRIPTION
Daha akıllı kararlar ve aksiyonlar iş analitiği ile destekleniyor. İş analitiği konusunda uzmanlaşmak isteyen kişilerin yoğun içerikle birlikte, uygulamalı alıştırmalar, sektör trendleri ve analitiğin iş uygulamaları ile analitik alanında profesyonelleşmesini destekleyen bu eğitimde yerinizi alın.
LOCATION/DATE
Istanbul,
April 25, 2018
FEE
$1.250