< Back to Blog
smartcon2019 İstanbul workshop

smartcon2019 İstanbul’da Workshop Seansları Belli Oldu [TR]

1-2 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan smartcon2019 İstanbul zirvesinin 2. gününde Kazandıran Bir Yapay Zeka Stratejisi Tasarlamak, Yenilikçi Büyük Veri ve Makine Öğrenmesi Uygulamaları, Daha Akıllı Müşteri Deneyimi Yolculukları Tasarlamak ve Veri Bilimci’nin Kariyer Yolculuğu başlıklarının, uygulama örnekleri eşliğinde ele alınacağı çalıştaylar gerçekleşecek.

 

İş ve teknoloji dünyasının bu sene 5. kez bir araya geleceği smartcon2019 İstanbul’da açılış konuşmasını TÜSİAD Başkanı Simone Kaslowski yapacak. Aynı zamanda RapidMiner kurucusu Ralf Klinkenberg ile NTENT CTO’su Ricardo Baeza-Yates gibi isimlerin de sahne alacağı zirveyle ilgili detaylı bilgi ve kayıt için buraya tıklayabilirsiniz.

Kazandıran Bir Yapay Zeka Stratejisi Tasarlamak

Yapay zeka uygulamaları birçok iş insanının en önemli gündemleri arasında. Ancak hala birçok firma yapay zeka teknolojilerini ve uygulamalarını yaptıkları işe değer yaratacak şekilde başarıyla entegre etmiş değil. Peki, söz konusu teknolojileri, firmamıza rekabet avantajı yaratacak şekilde nasıl kullanmalıyız? Yapay zeka alanında yapılan araştırmalar bize neler gösteriyor? Değer yaratan yapay zeka ürünleri nasıl geliştirilir? Yapay zeka stratejisinin olmazsa olmazları neler? Katılımcılar, “Kazandıran Bir Yapay Zeka Stratejisi Tasarlamak” seansında bu ve benzeri soruların cevaplarını konu uzmanlarından dinleyecek, yapay zeka teknolojilerini firmanızda uygulamaya alma konusunda kendilerini geliştirecekler.

kazandiran yapay zeka stratejisi

Daha Akıllı Müşteri Deneyimi Yolculukları Tasarlamak

Piyasada rekabetin artması ve alternatiflerin çoğalması, firmaların yeni müşteriler kazanmasını ve mevcut müşterilerinin sadakatini korunmasını gitgide zorlaştırıyor. Farklılaşabilmek için müşterilere sunulan deneyimin öne çıkarılması ve güçlendirilmesi önemli bir fırsat. “Daha Akıllı Müşteri Deneyimi Yolculukları Tasarlamak” seansında katılımcılar, müşteri deneyimi stratejisindeki olmazsa olmazları, teknolojideki gelişmelerin müşteri deneyiminde yarattığı fırsat ve tehditleri, deneyim ölçümleme metodlarını, nihai kullanıcıya dokunan farklı sektörlerdeki gerçek uygulamalar üzerinden dinleyecek, hayata geçmiş başarılı ve başarısız uygulama örneklerini öğrenecekler.

akilli musteri deneyimi

Yenilikçi Büyük Veri ve Makine Öğrenmesi Uygulamaları

“Yenilikçi Büyük Veri ve Makine Öğrenmesi Uygulamaları” seansında katılımcılar, geçmişten bugüne verinin evrimi, günümüz makine öğrenmesi uygulamalarını mümkün kılan teknoloji ekosistemi, makine öğrenmesinin operasyonelleştirilmesi için yapılması gerekenler gibi konularda yetkinlik setlerini geliştirecekler ve konu uzmanlarından farklı sektörlerden, başarıyla hayata geçmiş ileri analitik uygulama örneklerini dinleyecekler.

yenilikci buyuk veri makine ogrenmesi uygulamalari

Veri Bilimci’nin Kariyer Yolculuğu

Yeni ekonomide kazanan olmak için veri biliminin ve veri bilimcinin rolü kritik. Peki, bir veri bilimcinin hangi yetkinliklere sahip olması gerekiyor? Organizasyonda ne gibi veri bilimi rolleri olmalı, birbirlerinden nasıl ayrışmalı? Veri bilimci, kariyer yolculuğunda başarıyla ilerleyebilmesi için hangi aşamalardan geçmeli? “Veri Bilimci’nin Kariyer Yolculuğu” seansında katılımcılar, veri bilimi kariyeri ile ilgili yapılan global araştırmaları ve farklı kariyer aşamalarına göre edinmeleri gereken yetkinlikleri öğrenecekler ve başarılı veri bilimcilerin kariyer yolculuklarını dinleyecekler.

veri bilimci kariyeri

smartcon2019 İstanbul konferansı ve Workshop seanslarıyla ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için:

İstanbul 2019